HDI tipovacia súťaž – hokejový turnaj ZOH Soči 2014

Ako sa už stalo tradíciou počas ostatných rokov, usporiadala HDI pre svojich partnerov spomedzi sprostredkovateľov poistenia ďalšiu tipovaciu súťaž. Tentoraz v súvislosti so športovou udalosťou roka – Zimnými olympijskými hrami 2014. Hádať bolo treba, ako inak, výsledky hokejového turnaja. Samozrejme preto, lebo hokej je u nás národným športom, ale aj preto, že sa očakával (i keď nesmelo a opatrne) dobrý výsledok slovenského družstva. Originálnym zámerom bolo vítať našich hokejistov spolu s výhercami súťaže v oknách poisťovne pri ich triumfálnom príchode na Námestie SNP, tak ako sa nám na to neočakávane naskytla príležitosť po MS 2012.

Ako to dopadlo so slovenským hokejom vieme, ale „tipovačka“ mala úspech a dočkala sa po vzrušujúcom priebehu aj svojich víťazov. Tentoraz sa súťaž trochu skomplikovala rýchlym priebehom olympijského turnaja, čo spôsobilo, že zasielanie a vyhodnocovanie tipov bolo treba zvládnuť vo veľmi rezkom tempe. Napriek tomu skončilo všetko dobre, všetci skvelo tipovali a víťazi tipovali najlepšie. Ďakujeme za účasť všetkým 53 tipujúcim, bolo to napínavé od začiatku do konca.

Poradie víťazov:

1. miesto

Gabriela Henyigová(insuria consulting s.r.o.)

32 b.

2. miesto

Karol Vogel(GrECo JLT Slovakia GmbH - organizačná zložka)

29 b.

ex equo

Alena Majerová(Marsh Europe - organizačná zložka Slovensko)

29 b.

3. miesto

Oľga Gazdíková(insuria consulting, s.r.o.)

28 b.


Výhercovia reklamných predmetov HDI:

zápasy skupín

Gabriela Henyigová(insuria consulting s.r.o.)

23 b.

play off

Karol Vogel(GrECo JLT Slovakia GmbH - organizačná zložka)

11 b.

a štrvrťfinále

Peter Mačinga(Renomia s.r.o.)

11 b.

semifinále

Ernest Kováč(insuria consulting, s.r.o.)

4 b.

a finále

Marek Benko(Respect Slovakia, s.r.o.)

4 b.


Galéria:sl. G. Henyigová, Dr. E. Kováč, p. O. Gazdíková (insuria consulting) + M. Fleischhacker (HDI)p. K. Vogel (Greco JLT) + M. Fleischhacker (HDI)p. A. Majerová (Marsh) + R. Doktoríková (HDI)p. P. Mačinga (Renomia) + M. Měkota (HDI)p. M. Benko (Respect) + M. Měkota (HDI)